fbpx

Här är vi som får tiden att räcka

Välkommen att höra av dig till oss.

Vi har öppet måndag – fredag kl 07.00–16.00. Ring 010 – 209 70 08 eller skicka ett meddelande via formuläret.

VI PÅ KUNDTJÄNST

Öppettider: måndag – fredag kl. 07:00-16.00

Jennie Jarnefur

Jennie Jarnefur

Arbetsledare

jennie.j@eclife.se
070 – 070 65 78

 

Jennie Bergman

Jennie Bergman

Arbetsledare

jennie.b@eclife.se
072 – 252 65 56

 

Martina Öhrn

Martina Öhrn

Arbetsledare

martina@eclife.se
070 – 005 01 55

 

Alexander Broms

Alexander Broms

Arbetsledare

alexander@eclife.se
072 – 252 65 60

 

Jonas Skarphagen

Jonas Skarphagen

IT

jonas@eclife.se

 

Miriam Stilling

Miriam Stilling

Operativ Chef

miriam@eclife.se

 

Anders Rungegård

Anders Rungegård

VD

anders@eclife.se

 

VÅRT KONTOR

E-post: info@eclife.se
Telefon: 010 – 209 70 08
Öppettider: måndag – fredag 07.00-16:00
Adress: Staglabergsgatan 10, 352 34 Växjö

Längtar du efter att göra nåt nytt på din lediga tid?

Vara mer aktiv eller ta det lugnt mer? Vi städar som du vill, när du vill och så ofta som du vill – medan du gör precis vad du vill. Med EC Life blir dagarna längre och friheten större. Vi har 9 års erfarenhet av hemservice i 20 svenska städer.

EC Life Lev Helt Enkelt Logo